Broumov - město

Září 2004

94.7 MHz 100 W R. Metuje

Jeden z dokrývačů R. Metuje se nachází ve městě Broumov na budově finančního úřadu. Moc vysoko to není, ale okolo jsou samé kopce, takže by to stejně už nemělo pro koho hrát.

Co ještě tak napsat... Asi byste měli vědět, jak Broumov vypadá. Neřeknu to ale přímo, aby se náhodou neozval nějaký pseudohumanista. Představte si starší dům, který už hodně dlouho nepoznal údržbu. Dále v zájmu familiérního soužití vybouráme polovinu stěn. Okna také netřeba, beztak by skrze špínu na nich usazenou nebylo vidět a celá ulice aspoň bude vědět, co se děje uvnitř. Prostor okolo domu je samozřejmě náš, takže z poloviny uděláme skládku všeho možného bordelu. Vedle stojí orezlý Žigul a opodál se na ohništi vypaluje izolace z kabelů, neboť s izolací to Véňa ve sběrně nevezme. Před dům na chodník dáme stůl a plesnivý gauč a tady se budeme scházet. Tucet dětí vyrobených nejrůznějšími způsoby nám spolu s Otíkovic zastavárnou zajistí příjmy na to nejnutnější - na pivo a cigarety. Bezradná policie je tady skoro každý den. A tak nějak vypadá půlka Broumova, nekecám.

broumov1.jpg (48978 bytes)

Mezi oprýskanými baráky se nová budova opravdu vyjímá. Kde na to stát asi bere peníze?

broumov4.jpg (67871 bytes)

Vysílací anténa.
Tam není zrcadlo ani se nejedná o syndrom podnapilosti, opravdu tam jsou dva oddělené dipóly. Hned pod nimi je dělič výkonu, aby do každého dipólu šla polovina:

broumov2.jpg (32616 bytes)

Modulace sem jde mikrovlnnou trasou, nevídané:

broumov3.jpg (13414 bytes)

Výhled z nedalekého místa:

broumov5.jpg (65126 bytes)