Nabídka

Q: Mohu objednávat i ze Slovenska?
A:
Nabídka platí pro Česko a Slovensko. Pro přepočet cen u objednávek ze Slovenska se použije aktuální kurz CZK/EUR vyhlašovaný ČNB. Dodání zboží subjektům registrovaným k DPH na území Slovenska je osvobozeno od DPH dle § 64 zákona č. 235/2004 Sb.

Q: Jaké jsou platební podmínky a způsob přepravy?
A:
S výjimkou prověřených odběratelů vyžadujeme platbu předem. Akceptujeme pouze platbu bankovním převodem. Objednávky s požadavkem na platbu při převzení zboží od přepravce (tzv. dobírka) nejsou akceptovány. Zboží standardně zasíláme Českou poštou, zásilky vyšší hodnoty posíláme přepravní službou.

Q: Je možné vystavit zálohovou fakturu před platbou?
A:
Pokud vaše firma nebo banka vyžaduje zálohovou fakturu, napište tento požadavek do poznámek objednávkového formuláře.

Q: Jak zrušit již odeslanou objednávku?
A:
Při platbě předem je objednávka považována za nezávaznou až do okamžiku obdržení platby. Pokud již došlo k úhradě či odeslání zboží, požadavek na zrušení objednávky se řeší individuálně. Kupující má právo na odstoupení od kupní smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí zboží od přepravní společnosti. Odstoupení od smlouvy je třeba vyhotovit písemně a zaslat na kontaktní poštovní nebo emailovou adresu prodávajícího. Odstoupit od smlouvy lze pouze za předpokladu, že zboží nenese stopy použití.

Q: Jaká záruka je poskytována na zboží?
A:
Záruční lhůta je 2 roky nebo vychází ze zákonných ustanovení. Platí lhůta, která je delší. Není-li sjednáno jinak, vadné zboží je vyměněno za nové. V takovém případě kupující vadné zboží doručí zpět prodávajícímu na své náklady a odpovědnost. V případě nevrácení vadného zboží do 1 měsíce od zjištění závady je reklamace považována za neoprávěnou. Pokud již bylo kupujícímu poskytnuto nové zboží, je kupující povinen je na své náklady a odpovědnost vrátit nebo uhradit jeho plnou cenu a náklady na doručení.

Q: Je zboží dostupné v nějaké síti prodejců či distributorů?
A:
Nikoli. Zboží nabízíme výhradně formou přímého prodeje.

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH. Při větším odběru možnost individuální ceny. Poštovné a balné bude upřesněno po odeslání objednávky. Při hodnotě objednávky menší než 100 Kč bez DPH připočítáváme manipulační poplatek ve výši 25 Kč.

(C) 1999-2018 Pira.cz. Všechna práva vyhrazena.